Projekty

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025

Przejdź do - Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025

Miło nam poinformować, że Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy  jest również w 2022 roku beneficjentem wieloletniego Programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0”. Program ten szczególny nacisk kładzie na zwiększenie oferty bibliotecznej o stały napływ nowości wydawniczych.

„Łęczyckie wyprawy literackie” - Dofinansowanie z programu Partnerstwo dla Książki 2021

Z radością informujemy, że Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy uzyskała dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Partnerstwo dla Książki 2021. Celem programu jest poszerzanie zakresu usług bibliotek oraz dostosowanie ich do potrzeb lokalnej społeczności, zwłaszcza młodzieży.

Projekt „Łęczyckie podróże po literaturze”

Przejdź do - Projekt „Łęczyckie podróże po literaturze”

Miło nam jest poinformować, iż Biblioteka zdobyła dofinansowanie na realizację projektu „Łęczyckie podróże po literaturze”, w ramach którego będą realizowane spotkania autorskie i podróżnicze, eksperymenty naukowe, warsztaty artystyczne i ekologiczne, gra miejska i wiele innych atrakcji.

 

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych.

Przejdź do - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych.

Biblioteka Narodowa Logo
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy bierze udział w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych.

 

Projekt „Podróże po literaturze”

Przejdź do - Projekt „Podróże po literaturze”

logo MKIDN
W 2019 r. Biblioteka realizowała projekt „Podróże po literaturze”, przy wsparciu merytorycznym i organizacyjnym Oddziału PTTK oraz innych partnerów Biblioteki w Łęczycy współpracujących na rzecz promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz starszych mieszkańców powiatu łęczyckiego.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-02-24
Data publikacji:2020-02-24
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1217