Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

ŚLADAMI PRZESZŁOŚCI ŁĘCZYCY – ŁĘCZYCA DAWNA I OBECNA

Przejdź do - ŚLADAMI PRZESZŁOŚCI ŁĘCZYCY – ŁĘCZYCA DAWNA I OBECNA

 

24 września 2020 roku na terenie naszego miasta została rozegrana gra miejska podczas, której uczestnicy poznawali historię miasta. Szukali zmian w architekturze miejskiej jakie zachodziły na przestrzeni lat. W grze uczestniczyła młodzież z czterech łęczyckich szkół: Szkoły Podstawowej Nr 3 i 4, Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej oraz Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych.

 

Rozpocznij przygodę z programowaniem w bibliotece!

Przejdź do - Rozpocznij przygodę z programowaniem w bibliotece!

 

Z okazji Europejskiego Tygodnia Kodowania, który w tym roku przypada w dniach 10-25 października Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy zaprasza chętne dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia na warsztaty programowania.

Akcja przeprowadzana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem.

 

 

„Zwiedzamy łęczyckie – Dom na Skrzyżowaniu”

Przejdź do - „Zwiedzamy łęczyckie – Dom na Skrzyżowaniu”

 

W sobotę 19 września 2020 roku łęczyccy Bibliotekarze z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej, Biblioteki Pedagogicznej w Łęczycy oraz członkowie Towarzystwa Miłośników Ziemi Łęczyckiej i przyjaciele Biblioteki wzięli udział w wycieczce rowerowej do Nowej Sobótki w gm. Grabów pod hasłem „Zwiedzamy łęczyckie – Dom na skrzyżowaniu”.

 

Zabawy z x-boxem

Przejdź do - Zabawy z x-boxem

 

 

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży w Łęczycy przy ul. Zachodniej 19 zaprasza chętne dzieci na zabawę z x-boxem w najbliższy piątek czyli 25.09.2020r. w godz. 13.00-16.00. Zagramy w gry Kinect Carnival Games In Action!

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-12-11
Data publikacji:2019-12-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1170