Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Warsztaty decoupage dla dorosłych

Przejdź do - Warsztaty decoupage dla dorosłych

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy zaprasza na warsztaty decoupage 26 maja 2022r o godzinie 14.30.
Zapisy i informacje w wypożyczalni Biblioteki lub pod nr tel. 24 721 03 57 do 24 maja.
Ilość miejsc ograniczona!

"Z książką na walizkach" - spotkanie autorskie z Grażyną Bąkiewicz

Przejdź do - "Z książką na walizkach" - spotkanie autorskie z Grażyną Bąkiewicz

 

12 maja 2022 roku w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy odbyło się spotkanie autorskie z Panią Grażyną Bąkiewicz, autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, laureatką wielu nagród. Zostało ono zorganizowane w ramach X łódzkich spotkań autorów z młodymi czytelnikami „Z książką na walizkach”.

 

Warsztaty decoupage dla dzieci.

Przejdź do - Warsztaty decoupage dla dzieci.

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży w Łęczycy, zaprasza dzieci w wieku od 6 do 10 lat na warsztaty decoupage które odbędą 25 maja w godzinach 13.00-14.30. Zapisy w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży, lub pod nr tel. 24 721 03 57 do dnia 24 maja 2022r. Ilość miejsc ograniczona.

12 maja 2022r. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna zorganizowała akcje promocyjną- „Z książką w miasto”.

Przejdź do - 12 maja 2022r. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna zorganizowała akcje promocyjną- „Z książką w miasto”.

12 maja 2022r. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna zorganizowała akcje promocyjną- „Z książką w miasto”. Bibliotekarki ,ze specjalnie przygotowanym wózkiem, wyruszyły w nasze miasto by zachęcić mieszkańców do zapisania się do Biblioteki. Dla zachęty rozdawane były darmowe książki, kart zapisu i zakładki do książek.

Spotkania autorskie z Katarzyną Ryrych

Przejdź do - Spotkania autorskie z Katarzyną Ryrych

10 maja b.r.  w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży gościliśmy p. Katarzynę Ryrych – znaną i nagradzaną pisarkę książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Autorka przeprowadziła dwa spotkania „Na styku dzieciństwa i dojrzałości” oraz „Inny nie znaczy gorszy”.

6 maja 2022 roku Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy gościła bibliotekarzy z Powiatu Tureckiego

Przejdź do - 6 maja 2022 roku Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy gościła bibliotekarzy z Powiatu Tureckiego

6 maja 2022 roku Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy gościła bibliotekarzy z Powiatu Tureckiego: Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku, Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku oraz gminnych bibliotek publicznych z Brudzewa, Tuliszkowa, Dobrej, Kowali Pańskich (gm. Kawęczyn), Malanowa, Przykony, Słodkowa (gm. Turek), Władysławowa.

Powiatowy Dzień Bibliotekarza w Łęczycy z okazji przypadającego 8 maja Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

Przejdź do - Powiatowy Dzień Bibliotekarza w Łęczycy z okazji przypadającego 8 maja Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

5 maja 2022 roku w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy po przerwie spowodowanej pandemią zorganizowano spotkanie z bibliotekarzami gminnych bibliotek publicznych z całego powiatu łęczyckiego.

Warsztaty dla przedszkolaków w bibliotece

Przejdź do - Warsztaty dla przedszkolaków w bibliotece

W kwietniu w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży odbyły się warsztaty różnotematyczne pt.:” Książka moim przyjacielem”. W warsztatach uczestniczyły dzieci 5 i 6-letnie z łęczyckich przedszkoli. 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-12-11
Data publikacji:2019-12-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4533