Konkurs recytatorski „Jak pięknie być człowiekiem”

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

1 października 2020

 

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych z powiatu łęczyckiego do udziału w wideo konkursie recytatorskim.

 

 

Konkurs organizowany jest przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęczycy w projekcie „Łęczyckie podróże po literaturze” w ramach programu „Partnerstwo dla książki” ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Konkurs trwa od 1 – 31 października 2020 r na terenie powiatu łęczyckiego. Tematem przewodnim jest Ekologia – Przyroda - Środowisko 

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 31 października 2020 roku, na adres mailowy biblioteki: biblioteka@bibliotekaleczyca.pl za pomocą strony We Transfer  https://wetransfer.com/ przesłać własną prezentację wiersza zarejestrowaną poprzez zapis obrazu i dźwięku kamerą cyfrową (telefonem, tabletem lub kamerą). W polu „Your email (twój email)” należy wpisać swój adres e-mail. W polu „Message (wiadomość, komunikat)” należy podać imię i nazwisko uczestnika. Plusem (w niebieskim kółku – Add your files (dodawanie plików) dodajemy plik z prezentacją. Otrzymasz kod identyfikacyjny na swój adres, wpisz kod, potwierdź i wyślij.

 

 

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie „Jak pięknie być człowiekiem”

    „Jak pięknie być człowiekiem”

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-10-01
Data publikacji:2020-10-01
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:372