Konkurs plastyczny „Narysuj mi wiersz”

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

10 września 2020

 

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy zaprasza dzieci z grup „O” łęczyckich przedszkoli i szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Narysuj mi wiersz”

 

 

Organizatorem konkursu jest Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy – Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Zachodnia 19, tel. 24 3881188. Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Łęczyckie podróże po literaturze” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Konkurs trwa od 08.09.2020 r. do 22.09.2020 r.

 Celem  konkursu jest popularyzacja twórczości Michała Rusinka. Rozwijanie zainteresowań i zamiłowań czytelniczych oraz rozwijanie zdolności plastycznych dzieci

 W konkursie, na warunkach określonych w regulaminie, mogą brać udział dzieci z grup „O” łęczyckich przedszkoli i szkół. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez rodzica/rodziców albo opiekuna/opiekunów prawnych niepełnoletniego uczestnika konkursu regulaminu w całości oraz zobowiązaniem się do przestrzegania określonych w nim zasad.

 

 

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie kredki

    kredki

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-09-10
Data publikacji:2020-09-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:155