Warsztaty podróżnicze dla dzieci – zapraszamy

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

15 listopada 2022

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży w Łęczycy przy ul. Marii Konopnickiej 11 A zaprasza dzieci 5-6-letnie z przedszkoli i szkół podstawowych wraz z nauczycielami na warsztaty podróżnicze z Anną Olej-Kobus i Krzysztofem Kobusem. Warsztaty  odbędą się 23 listopada 2022 r.
godz.  9.10  warsztat: „Zwierzęta Afryki”
godz. 10.30  warsztat: „Muzyka świata”

Ilość miejsc ograniczona. Zainteresowanych wychowawców grup  prosimy o kontakt osobisty z biblioteką  lub telefoniczny (tel. 243881188).

Anna Olej-Kobus - dziennikarka, fotografka, podróżniczka, autorka poradników i książek podróżniczych. Uczestniczka międzynarodowych warsztatów fotograficznych w Marly le Roi (Francja). Współpracuje z National Geographic oraz Polską Organizacją Turystyczną . Często gości w audycjach radiowych przybliżając słuchaczom kulturę innych krajów i propagując polskie atrakcje. Od lat zaangażowana w popularyzowanie podróżowania z dziećmi (współtworzy portal Mały Podróżnik). Wyróżniona Nagrodą Specjalną “Magellan 2013” w konkursie na najlepsze publikacje turystyczne 2012 roku oraz główną “Magellan 2014”.

 Krzysztof Kobus - dziennikarz, fotograf, podróżnik,  autor zdjęć do licznych autorskich albumów, artykułów prasowych i przewodników. Współpracuje z National Geographic oraz Polską Organizacją Turystyczną. Często gości w audycjach radiowych przybliżając słuchaczom kulturę innych krajów oraz opowiada o polskich atrakcjach. Twórca portalu Mały Podróżnik. Wyróżniony Nagrodą Specjalną oraz nagrodą “Magellan” w konkursie na najlepsze publikacje turystyczne i Nagrodą Główną “Magellan”. Prowadzi blog o fotografii.

 Wybrane książki podróżników: „Poradnik Młodego Podróżnika”; „Polska Naj… Księga miejsc wyjątkowych”;  Polska pełna przygód- przewodnik”; „Smoki i Smoczki”; książki z serii  „Mali Podróżnicy w Wielkim Świecie”: Polska, Szwecja, Holandia, Chorwacja, Tunezja, Turcja, Bali, Egipt; książki z serii „Podróżownik”: „Wybrzeże Polski”, „Tatry i Pieniny, „Warmia i Mazury”, „Karkonosze i Kotlina Kłodzka” , „Turcja”, „Egipt”, „Grecja”, „Włochy”.

 Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Łęczyckie wyprawy literackie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie warsztaty podróżnicze

    warsztaty podróżnicze

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-11-15
Data publikacji:2022-11-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:43