Konkurs filmowy dla młodzieży „Co czytam? – Książka na TikToku”

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

4 października 2022

MIEJSKA  I  POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ŁĘCZYCY serdecznie zaprasza młodzież do udziału w konkursie multimedialnym na krótki film promujący książkę „Co czytam? – Książka na TikToku”.

Konkurs organizowany jest przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęczycy w projekcie „Łęczyckie przystanki literackie” w ramach programu Partnerstwo dla książki 2022 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Konkurs trwa od 1 października 2022 r. do 10 listopada 2022 r. na terenie powiatu łęczyckiego.

Celem konkursu jest promowanie książki i czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, rozwój kreatywności poprzez łączenie tradycyjnej książki z nowoczesnymi technologiami.

 Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych i uczniów szkół średnich. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją w całości regulaminu i zobowiązaniem się do przestrzegania określonych w nim zasad. Przedmiotem konkursu jest nagranie i opublikowanie w aplikacji TikTok kreatywnego filmiku zachęcającego do przeczytania wybranej przez uczestnika książki zgodnie z hasłem konkursu „Co czytam? – Książka na TikToku”. Filmik ma zachęcić widza do sięgnięcia po prezentowana książkę. Wybrana książka musi pojawić się na filmiku. Link do nagranego filmu należy przesłać na pocztę mailową biblioteki (e-mail: biblioteka@bibliotekaleczyca.pl).

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie plakat konkursu

    plakat konkursu

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-10-04
Data publikacji:2022-10-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:219